close
دانلود آهنگ جدید
مربا به شانا مقدار 570 گرم

مربا به شانا مقدار 570 گرم 


قیمت محصول : 15100 تومان


برند : Shanaبرای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.مربا به شانا مقدار 570 گرم


 


نقد و بررسی تخصصی

مربا به 570 گرمی محصولی خوش مزه و با کیفیت از شانا است و از ترکیب شکر، به، آب، و اسید سیتریک تولید شده است و میتوان تکه های به را زیر دندان احساس کرد. این مربا در قوطی های شیشه ای بسته بندی شده و به صورت پیچی باز می شود اما به دلیل اینکه بسته بندی استوانه ای دارد مانند سایر مرباها، باز کردن بسته بندی ان چندان مشکل نیست. این مربا حاوی 61.77 کیلوکالری انرژی است و فقط 0.013 گرم چربی دارد اما فاقد اسیدهای چرب ترانس است. این محصول پس از باز شدن، باید در یخچال قرار داده شود تا سلامتی محصول حفظ شود.

شانا

صنایع غذایی «شانا» از سال 1352 شروع به فعالیت کرد. محصولات این صنایع غذایی با نام تجاری «شانا» که در زبان آذری به معنی کندوی عسل است، در همان سال تولید و روانه‌ی بازار شدند و توانستند در میان مصرف‌کنندگان جایگاه خوب و ویژه‌ای را به خود اختصاص دهند. این شرکت روزانه چندین تن مربا، عسل و سایر فرآورده‌ها را در طعم‌های مختلف و همچنین بسته‌بندی‌های متنوع و باکیفیت تولید می‌کند. شرکت «شانا» با تجهیز خطوط تولید خود به دستگاه‌های مجهز و به‌روز دنیا، همواره سعی داشته با توجه به رشد تقاضای مصرف‌کنندگان، با افزایش عرضه‌ی محصولات باکیفیت، گام‌های موثری بردارد و موفقیت‌های قابل‌توجهی را در این راستا به دست آورد.

مربا به

مربا به از مرباهای خوش مزه و پرطرفداری است که سالها تولید می شود اما چندان مطلوب نیستند و با مربا به خانگی تفاوت زیادی دارند. از این رو شانا این مربا را در به را به خط تولید خود اضافه کرده است تا محصول با کیفیت تری را برای مصرف کنندگان تولید کند. مربا به شانا رنگ و طعم نزدیک تری به مربای خانگی دارد. در این مربا می‌توان تکه‌های به را احساس کرد که اگر درکنار خامه در میز صبحانه باشد، می تواند انرژی لازم برای شروع یک روز پرانرژی را تامین کند. رنگ مربا به شانا همانند مربا خانگی است و میتواند جایگزین مناسبی برای این مربا برای افرادی باشد که زمان کافی برای تهیه و پختن این مربا را ندارند.


 برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.تصاویر بیشتر
مربا به شانا مقدار 570 گرم
مربا به شانا مقدار 570 گرم
مربا به شانا مقدار 570 گرم


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.مربا به شانا مقدار 570 گرم
مربا به شانا مقدار 570 گرم
مربا به شانا مقدار 570 گرم